tamam
Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. 86-755-29772322 sales@consnant.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili

 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili
Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı

 • Ana Pazar

  Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya

 • Markalar

  CONSNANT

 • No. Çalışanları

  30~50

 • Yıl kurulan

  2015

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-755-29772322

Giriş

Shenzhen CONSNANT Technology Co., Ltd. (basit isim: CONSNANT) Modüler UPS, Dış Mekan ve İç Mekan UPS, Endüstriyel özel UPS, Düşük Frekans ve Yüksek dahil olmak üzere UPS'in (Kesintisiz Güç Kaynağı) araştırma, geliştirme ve üretimi ile uğraşan profesyonel bir üreticidir. Hem ev aletleri hem de telekom ekipmanları için Frekans Çevrimiçi UPS ve Güneş Enerjisi Sistemi.

Ürünümüz CE, ISO 9001, ISO 14001 ve yerel Çin TLC sertifikalarını almıştır.Çin'de iyi satış sonuçlarına ulaştıktan sonra satışlarımızı yurt dışına da genişletiyoruz.
Şirketimizin mühendislik kadrosunun çoğunun kalifiye olması ve ilgili alanlarda 10 yılı aşkın deneyim kazanmış olmasından gurur duyuyoruz.Ekipmanınızı elektrik şebekesi kararsızlığından korumak için, daha yüksek kullanılabilirlik sistemleri elde eden, verimliliği artıran ve özel ihtiyaçları ve uygulama aralığını karşılamak için esnek çözümler sunan yenilikçi çözümler sunuyoruz.UPS ürünü, veri ve bilgi işlem merkezlerinde, finans kurumlarında, bankalarda, endüstri ve tıp alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Her türlü işbirliğini memnuniyetle karşılarız, yeni müşterilerle iş yapma fırsatından yararlanırız: distribütörlerden nihai tüketicilere, bitmiş ürünlerin veya parçaların satışı da dahil olmak üzere hem toptan hem de perakende siparişleri üstleniriz.
Bizimle çalışmaya başlarsanız, sadece yüksek kaliteli ürünü uygun fiyata almakla kalmayacak, aynı zamanda karlı koşulları daha uzun yıllar sürdüreceksiniz.
Çin'in Shenzhen şehri olan dünyaca ünlü Yüksek Teknoloji merkezinde bulunuyoruz.Fabrikamız havaalanına yakındır.Şehri ziyaret ettiğiniz için şanslıysanız, fabrikamızı ziyaret etmenizi rica ederiz.
Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 0
 

 Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 5

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Geçmiş

Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd., Mayıs 2015'te kuruldu. Küçük ve genç ama etkiliyiz.

Yaklaşık üç yıllık sıkı çalışmanın ardından, CONSNANT şirketinin ürünleri hükümet, finans, iletişim, eğitim, trafik, hava durumu, radyo, televizyon, işletme vergisi, sağlık, enerji, elektrik ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şu anda, ülke genelinde satış ve destek kapsamına sahip 25'ten fazla kişimiz var.Bu karmaşık ve dinamik endüstrinin taleplerini karşılamak için şirket içi veya yurt dışı eğitimler vererek çalışanlarımıza sürekli eğitimler ve sürekli ürün güncellemeleri vererek onların önemini vurguluyoruz.Bu, müşterilere toplam Telekomünikasyon Çözümleri, toplam Veri Merkezi Çözümleri ve toplam Güneş Enerjisi Çözümü sağlama yeteneğimize yol açar.

Uzmanlığımız ve çeşitlendirilmiş ürün hattımızla birleşen yerleşik itibarımız, en gelişmiş AC ve DC güç çözümleri için müşteri taleplerini karşılamamızı sağladı.Müşterilerimize mükemmel hizmetler ve memnuniyet sağlamaya kararlıyız.

İki yıllık yüksek hızlı gelişmeden sonra iç pazarda iyi bir üne kavuştuk.

Ve şimdi denizaşırı pazarımızı büyütmeyi planlıyoruz.Online UPS, Solar Inverter, Outdoor Telecom UPS, Battery vb. için global güvenilir iş ortağı arıyoruz.

 

Hizmet

Shenzhen CONSNANT Technology Co, Ltd (basit adı: CONSNANT), Modular UPS, Açık ve Kapalı UPS, Endüstriyel özel UPS, Düşük Frekans ve Yüksek Gerilim dahil olmak üzere UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) araştırma, geliştirme ve üretim yapan profesyonel bir üreticidir Frekans Online UPS ve Güneş Enerjisi Sistemi hem ev aletleri ve telekom ekipmanları için.

İnsanların, deneyimlerin, yeteneklerin, ortaklığın ve güvenilir AC ve DC Power ürünlerinin eşsiz kombinasyonu ile ürünlerimizi ve hizmetlerimizi telekomünikasyon endüstrisinde, veri merkezinde ve güneş enerjisinde en iyi şekilde bulacağınızdan eminiz.

Ekibimiz

Pazar ve mühendislik ekibimiz bu alanda on yıldan fazla deneyime sahiptir. Şu anda, ülke genelinde satış ve destek kapsamına sahip 25'ten fazla kişimiz var. Çalışanlarımıza bu karmaşık ve dinamik endüstrinin taleplerini karşılamak için kurum içi veya yurt dışı eğitimler vererek ve sürekli ürün güncellemeleri vererek onların önemini vurguluyoruz. Bu, müşterilere toplam Telekomünikasyon Çözümleri, toplam Veri Merkezi Çözümleri ve toplam Güneş Enerjisi Çözümü sağlama yeteneğimize yol açar. Uzmanlığımız ve çeşitlendirilmiş ürün hattımızla birleşen yerleşik itibarımız, en gelişmiş AC ve DC güç çözümleri için müşteri taleplerini karşılamamızı sağladı. Müşterilerimize mükemmel hizmetler ve memnuniyet sağlamaya kararlıyız.

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd. şirket Profili 3