Bizimle iletişim kur
Kevin Huang

Telefon numarası : 86-13501592453

Naber : +8613501592453

Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.

Shenzhen Sedan Technology Co, Ltd

  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar CONSNANT No. Çalışanları 300~500
Yıllık satış Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
Shenzhen CONSNANT Technology Co, Ltd (basit isim: CONSNANT), Modüler UPS, Dış Mekan ve İç Mekan UPS, Endüstriyel Özel UPS, Düşük Frekans ve Yüksek de dahil olmak üzere UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) araştırma, geliştirme ve üretimiyle uğraşan profesyonel bir üreticidir. Frekans Çevrimiçi UPS ve Güneş Enerjisi Sistemi, hem ev aletleri hem de telekom ekipmanları için.

Ürünümüz CE, ISO 9001, ISO 14001 ve yerel Çin TLC sertifikaları aldı. Çin'de iyi satış sonuçlarına ulaştıktan sonra, satışlarımızı yurtdışına genişletiyoruz.
Şirketimizin mühendislik personelinin çoğunun nitelikli olması ve 10 yıldan fazla ilgili alanlarda deneyim kazanmış olmasından gurur duyuyoruz. Ekipmanınızı elektrik şebekesi istikrarsızlığından korumak için daha yüksek kullanılabilirlik sistemleri elde eden, verimliliği artıran ve özel ihtiyaçları ve uygulama alanını karşılamak için esnek çözümler sunan yenilikçi çözümler sunuyoruz. UPS ürünü, veri ve bilgi işlem merkezlerinde, finans kuruluşlarında, bankalarda, endüstri ve tıbbi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Her türlü işbirliğini memnuniyetle karşılıyoruz, yeni müşterilerle başa çıkmak için her türlü fırsattan yararlanacağız: distribütörlerden nihai tüketicilere, bitmiş ürün veya parçaların satışı da dahil olmak üzere hem toptan hem de perakende siparişleri.
Bizimle çalışmaya başlarsanız, sadece makul fiyata yüksek kaliteli ürün elde etmekle kalmaz, aynı zamanda yıllar boyunca karlı koşulları da korursunuz.
Biz Shenzhen kentinde, Çin - dünyaca ünlü Yüksek Teknoloji merkezinde bulunmaktadır. Fabrikamız havaalanına yakın. Şehri ziyaret etme şansınız varsa, fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Geçmiş
Shenzhen Consnant Technology Co, Ltd Mayıs 2015 tarihinde kurulmuştur. Biz küçük ve genç, ancak etkili.

CONSNANT şirketin ürünleri, üç yıllık bir çalışmanın ardından hükümet, finans, iletişim, eğitim, trafik, hava durumu, radyo, televizyon, ticaret vergisi, sağlık, enerji, elektrik ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şu anda, ülke çapında satış ve destek kapsamı bulunan 25'den fazla kişi bulunmaktadır. Bu karmaşık ve dinamik endüstrinin taleplerini karşılamak için halkımızın ya da yurtdışındaki eğitimlerin devam eden eğitimlerini ve sürekli ürün güncellemelerini vererek halkımızın önemini vurguluyoruz. Bu, toplam Telekomünikasyon Çözümleri, toplam Veri Merkezi Çözümleri ve müşterilere Toplam Güneş Enerjisi Çözümü sağlama kabiliyetimize yol açmaktadır.

Uzmanlığımız ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazemiz ile kurulan itibarımız, en karmaşık AC ve DC güç çözümleri için müşteri taleplerini yerine getirmemizi sağladı. Müşterilerimize mükemmel hizmetler ve memnuniyet sağlamak için kararlıyız.

İki yıl yüksek hızlı gelişme sonrasında, iç pazarda iyi bir üne kavuştuk.

Ve şimdi deniz aşırı pazarımızı büyütmeyi planlıyoruz. Online UPS, Solar Inverter, Dış Mekan Telekom UPS, Pil vb için küresel güvenilir iş ortağı arıyoruz.

Hizmet
Shenzhen CONSNANT Technology Co, Ltd (basit adı: CONSNANT), Modular UPS, Açık ve Kapalı UPS, Endüstriyel özel UPS, Düşük Frekans ve Yüksek Gerilim dahil olmak üzere UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) araştırma, geliştirme ve üretim yapan profesyonel bir üreticidir Frekans Online UPS ve Güneş Enerjisi Sistemi hem ev aletleri ve telekom ekipmanları için.

İnsanların, deneyimlerin, yeteneklerin, ortaklığın ve güvenilir AC ve DC Power ürünlerinin eşsiz kombinasyonu ile ürünlerimizi ve hizmetlerimizi telekomünikasyon endüstrisinde, veri merkezinde ve güneş enerjisinde en iyi şekilde bulacağınızdan eminiz.

Ekibimiz
Pazar ve mühendislik ekibimiz, bu alanda on yılı aşkın deneyime sahip. Şu anda, ülke çapında satış ve destek kapsamı bulunan 25'den fazla kişi bulunmaktadır. Bu karmaşık ve dinamik endüstrinin taleplerini karşılamak için halkımızın ya da yurtdışındaki eğitimlerin devam eden eğitimlerini ve sürekli ürün güncellemelerini vererek halkımızın önemini vurguluyoruz. Bu, toplam Telekomünikasyon Çözümleri, toplam Veri Merkezi Çözümleri ve müşterilere Toplam Güneş Enerjisi Çözümü sağlama kabiliyetimize yol açmaktadır. Uzmanlığımız ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazemiz ile kurulan itibarımız, en karmaşık AC ve DC güç çözümleri için müşteri taleplerini yerine getirmemizi sağladı. Müşterilerimize mükemmel hizmetler ve memnuniyet sağlamak için kararlıyız.