Yüksek Verimli, yüksek voltajlı toplu güç faktörü kompanzasyon sistemi

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CONSNANT
Sertifika: CE
Model numarası: HVCS
Min sipariş miktarı: 50 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat standart paket
Teslim süresi: Sipariş miktarına karşı 15-30 gün
Ödeme koşulları: 30% T / T, L / C, Western Union
Yetenek temini: Aylık 1000 adet

Yüksek gerilim kolektif güç faktörü tazminat kurulum HVCS serisi

Şirketin veya diğer yerin toplam gerilim azaltma alt istasyonunun 6-35kV barasına monte edilir, ana fonksiyonları reaktif güç için güçlendirme, güç faktörünü artırma, güç ağı voltajını düzenleme, kablo güç tüketimini azaltma, güç kaynağının kalitesini artırma ve güç dağıtım cihazlarının verimliliğini arttırmak.
Metalurji, madencilik, inşaat malzemesi, petrol, kimya sanayi, kamu hizmetleri projesi vb. Alanlarda kullanılmaktadır.

Temel özellikleri
1. Yüksek gerilimin çıkartılması veya akım sınırlayıcı sigortası, cihazların güvenli çalışmasını sağlamak için dahili bir problemin koruma birimi veya tekli kondansatör için kısa devre olarak kabul edilir. Dahili sigorta kapasitörü başka bir seçenektir. Ana korumalar nötr dengesiz akım koruması, bölünmüş üçgen voltaj koruması ve voltaj diferansiyel koruması içerir.


2. Yüksek teknoloji film kapasitör yüksek güvenilirlik, uzun ömür, düşük tüketim, düşük sıcaklık artışı, düşük empedans oranı ve benzeri avantajları ile benimsenmiştir. Örneğin, Consnant kondansatörü güç boşaltma üniteleriyle donatılmıştır, cihazlar 5 dakika içinde şebekeden kesildiğinde kalan voltaj 50V'dan daha az düşer.


3. Yüksek gerilim ekran cihazı, manyetik kilit ve izleme penceresi ile donatılmıştır. Zorla kilitleme işlevi operatörlerin güvenli olmasını sağlar.

4. Uygun ve makul tasarım. Seçiminiz için dolap ve raf tipi vardır (özelleştirme kabul edilir).

5. yüksek zaman harmonik veya kapanma ani akımını bastırmak için uygun reaktans oranı içinde kuru seri demir çekirdek veya hava çekirdeği gibi uygun reaktör Donatılmış.

6. Müşterilerin ihtiyacına göre, kapasitörlerin çalışma sıcaklığını izleyebilen ve parametrelerini görüntüleyen sensör ve İzole dönüştürücü ile donatılabilir. RS485 portunu bilgisayara bağlayarak, uzaktan kumanda edilebilir.

7. tek yıldız veya çift yıldız teller bağlantı çözüm kabul edilir.Ana korumaları nötr dengesiz akım koruma, bölünmüş üçgen gerilim koruma ve diferansiyel gerilim koruma içerir.

Kullanım Durumu:

Ortam Sıcaklığı -25 ℃ - + 40 ℃
Nem ≤95%
yetenek ≤1000m (özelleştirme kabul edilebilir)
Çalışma Gerilimi ≤110% (nominal voltaj)
Maks. şimdiki ≤130% (nominal akım)
Çevresinde Aşındırıcı gaz yok, iletken toz yok ve patlayıcı ve yanıcı madde yok
Kurulum sitesi Ciddi titreşim ve çarpma yok, montaj açısı ≤5º
Güç kaynağı Güçlü harmonik yok

 

HVCS kolektif kompanzasyon ekipmanı genellikle güç dağıtım odasının kondansatör odasında kurulabilen kabin tipidir. İhtiyacınız varsa raf tipi kabul ediyoruz.

Ekipman kapasitesinin çözümü, sistem yükü dalgalanmasının dikkate alınmasını ve aşırı telafiden kaçınılmasını gerektirmelidir.

Kapasitör nominal gerilimi, bara geriliminden daha yüksek veya seri reaktörlerle donatılmışsa, çıkış kapasitesini ve nominal kapasiteyi hesaplamalıyız.

Yapılandırma ve boyut müşteri ihtiyacına göre özelleştirilebilir.

Örneğin:

Sistem anma gerilimi: 10Kv

Talep: 2110kvar tazminat kapasitesi

Gerekenler: 5 kat veya üzeri harmonik ve ani akımı sınırlayabilen% 6 reaktör.

Bizim çözümümüz: HVCS-10-2400 / 400

Reaktif güç kolektif kompanzasyon ekipmanları. Nominal kapasitesi: 2400kvar, tekli kondansatörü, iç sigorta korumalı 400 kvar'dır.

Bara kapasitesi 10Kv iken çıkış kapasitesi 2110kvar. Kombine toplam 2400x1600x2600mm boyutunda iki dolaptır.

İletişim bilgileri
sales

Naber : 8613501592453