Bizimle iletişim kur
Kevin Huang

Telefon numarası : 86-13501592453

Naber : +8613501592453

Hepsi bir arada solar şarj invertörü

November 13, 2019

CNS serisi, güneş enerjisi depolamayı birleştiren & şarj enerji depolaması ve AC sinüs dalgası çıkışı anlamına gelen yeni bir hepsi bir arada hibrit solar şarj invertörüdür. DSP kontrolü ve gelişmiş kontrol algoritması sayesinde yüksek yanıt hızına, yüksek güvenilirliğe ve yüksek endüstriyel standarda sahiptir. Dört şarj modu isteğe bağlıdır, yani Yalnızca Güneş, Şebeke Önceliği, Güneş Önceliği ve Şebeke ve Güneş hibrit şarjı; ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamak için iki çıkış modu mevcuttur, yani İnverter ve Şebeke.

Solar şarj modülü, herhangi bir ortamda PV dizisinin maksimum güç noktasını hızla izlemek ve güneş panelinin maksimum enerjisini gerçek zamanlı olarak elde etmek için en son optimize edilmiş MPPT teknolojisini kullanır.

Son teknoloji kontrol algoritması sayesinde, AC-DC şarj modülü, küçük bir hacimde yüksek kontrol hassasiyetiyle tamamen dijital voltaj ve akım çift kapalı döngü kontrolü gerçekleştirir. Geniş AC voltaj giriş aralığı ve komple giriş / çıkış korumaları, sağlam ve güvenilir akü şarjı ve koruması için tasarlanmıştır.

Tam dijital akıllı tasarıma dayanan DC-AC invertör modülü, gelişmiş SPWM teknolojisini kullanır ve DC'yi AC'ye dönüştürmek için saf sinüs dalgası üretir. Ev aletleri, elektrikli aletler, endüstriyel ekipmanlar ve elektronik ses ve video ekipmanları gibi AC yükleri için idealdir. Ürün, işletim verilerinin ve sistemin durumunun gerçek zamanlı görüntülenmesini sağlayan segmentli bir LCD ekran tasarımıyla birlikte gelir. Kapsamlı elektronik korumalar tüm sistemi daha güvenli ve daha istikrarlı tutar.